Laminant Parke Fiyatları

Laminant parke tahtası şeklinde üretilmektedir. Üretim işlemi, yüksek basınç altında ve yüksek sıcaklıkta beraber preslenmiş olan laminat zemin olarak bireysel katman içerir.

Laminant parke lamine ahşap parke ile karıştırılmamalıdır. Her iki güç için bir arada lamine malzeme tabakalarından imal edilmiştir. Laminant zeminler reçine gibi çeşitli malzemeler, ağaç elyafı ve kraft kağıt (malzemeler üreticiye göre değişebilir) nihai ürün oluşturmak için basınç altında sıkıştırılarak kullanın. Döşeme plakalar içine yapılır.

Bir laminant tahta yüzeyi aslında sonra bir aşınma tabakası ile muamele edilir, ince bir dekoratif tabaka, film üzerine basılmış bir görüntüsüdür. Filmin yüksek çözünürlükte bir çok otantik bir görünüm sağlar. Bitmiş malzeme mutfak tezgah hissediyorum benzer. Yüzey çeşitli ağaç ikinci renk için kullanılabilir.

En çok laminantlar da gücünü nerden alır nerede alüminyum oksit ile kaplanmıştır. Laminantlar çok dayanıklı, su geçirmez ve diş dirençli olduğu bilinmektedir. Onlar da sert daha iyi giymek direnirler.

Sizin laminat zemin için renk seçimi söz konusu olduğunda, meşe, kiraz için bambu her şeyi var. Bir renk düşünüyorsun gibi, seçimi evinizin mobilya ve dolaplar ile çalışmak nasıl düşünün. Koyu ormanda açık renkler daha rahat bir ruh hali yaratmak ise bir oda resmi hissettirmek eğilimindedir unutmayın.

Laminant parke bakımı kolaydır ve ev yüksek trafik alanları için idealdir. Ve, onun harika inandırıcı gerçek ahşap görünümü sayesinde misafirlerinize farkı söylemek mümkün olmayacaktır! Onun cazip fiyat etiketi ve kolay montajı ile, ev yenilemek veya yenilemek isteyen herkes için mükemmeldir.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.