Laminat parke uygun fiyatlarla harika bir görünüm sunar. Aynı zamanda dayanıklıdır.Parke, taş veya kiremit güzelliği istediğiniz her yerde, evinizdeki herhangi bir odaya Laminat Parke Olarak Uygulayabilirsiniz.

Laminat parke parke zemin görünümü ile çok yönlü, dayanıklı, çekici döşeme olduğunu. Laminat parke ahşap döşeme gibi görünse de, onun yapımında kullanılan hiçbir katı ahşap aslında yoktur. Laminat zemin yüksek basınç altında bir araya bağlanmış çeşitli malzemelerden imal edilmiştir. En çok laminat zemin HDF (yüksek yoğunlukta lif levha) bir tabakasının altında bir nem geçirmez bir tabaka oluşur. Bu doğal ahşap döşeme yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf görüntüsü ile süslüdür.

Daha sonra laminat parke korumak için özel bir reçine kaplı selüloz yapılan son derece sert, şeffaf kaplama ile kaplanmıştır. Laminat parke parke zemin fiyat ve kurulum süresini bir kısmı için dayanıklı bir zemin isteyen herkes için mükemmel, ama gerçek parke çekiciliği ile. Bu inşaat daha az odun kullanır ve kullanılan ağaç lifleri daha verimli kullanılmasını sağlar gibi Bu yapı da laminat parke daha çevre dostu hale getirir.

Laminat parke ve parke döşeme Hem bir ev güzelleştirmek olabilir. Parke genelde üstün bir seçim olduğu düşünülmektedir iken, laminat parke çeşitli avantajları vardır. Döşeme iki tür arasında belirgin farklar genellikle laminat daha çekici bir alternatif olmasını sağladı. Her hangi bir kalınlıkta katı ahşap (çoğu “3/4” 3/8) sadece sınıf yukarıda yerleştirilmelidir. Laminat parke altında veya üstünde not yüklü, ve hemen hemen tüm diğer döşeme yüzeyi üzerinde olabilir. Bazı parke döşeme yerine katı parke, bir parke kaplama ile çeşitli ağaç katmandan oluşur, yani tasarlanmıştır. (5/16 “3/8”) 8mm, genellikle 7mm Laminat zemin, aynı zamanda birkaç tabakadan oluşur.
Laminat parke güzel, düşük bakım, uzun ömürlü zemin kaplamasıdır. Eğer laminat parke temiz ve ondan hizmet yıllardır elde etmelerini sağlamak tutmak için alabileceğiniz bazı basit adımlar var