Homojen Yer Döşemesi Fiyatları

Homojen pvc yer kaplama malzemesi antibakteriyel özellikte yoğun trafik pvc ürünüdür. Pvc zemin kaplamalarda iki çeşit ürün vardır. Homojen ve Heterojen olarak ikiye ayrılmıştır. Homojen malzemenin heterojenden farkı ve üstün olan özelliği tek katmandan oluşmasıdır. Aşınma tabakası 2mm kalınlıkta ve aşındıkça alttaki yüzey üsteki yüzey gibi aynı görünümü  vermektedir.

Homojen Pvc Kaplama Fiyatları

Homojen pvc zemin kaplamaları 2mm kalınlığın da eni 2 metre olup üzerinde heterojen kaplama gibi film tabakası olmayan baştan sona et kalınlığı tamamı micron olup aşınsa dahi altta aynı renginden dolayı herhangi bi deformasyona maruz kalmayan ve ilerki yıllarda üzerine cila atılarak ilk günkü görünümüne sahip olan kaplama türüdür.

Homojen Pvc Zemin Döşemesi

Homojen Pvc yer kaplamaları antibakteriyel ve antistatik özellikleri bulunan yoğun trafik yer döşemeleridir. Hastane, ofis, klinik, dershaneler, ve sağlık ocakları yer kaplamasında kullabılmaktadır. Homojen Pvc yer kaplamaları genelde 2mm kalınlıkta olup komple saf Pvc özelliğine sahiptir. Her homojen pvc kaplamanın özellikleri aynı değildir kendi aralarında özellik farklarına göre gruplara ayrılmıştır. Homojen pvc zemin kaplama fiyatlarını öğrenmek için TIKLAYIN FİYAT TEKLİFİ AL !